Girişte öperek ve dişleyerek birtakım yerlerini hafifçe uyararak ateşli bir şekilde bir araya geldik. Dudaklarını emip dilimi sokuyor, bir yandan da eliyle poposunu mıncıklıyordum. Artık kendisi de poposunu kaldırarak dilimi derinliklerinde hissetmek istiyor ve başımı eliyle bastırıyordu. Sadece inilti sesleri geliyordu. Ancak ben artık dayanamayacağımı anlayınca geciktiricinin eşofman cebinde olduğunu hatırladım ve bir dakika bekle diyerek ondan ayrıldım.

Sonrasında acı çekiyordu ve üzerine oturamıyordum. Okula gidemedim ama harika bir gece geçirdik. Videoyu paylaşmak isterdim ama ailemden birisi görür diye atamıyorum. Sadece sırasında çektiğimiz resimleri size atabilirim arkadaşlar.

Onunla tanışmam dersaneye gitmek için hazırlanırken oldu. Despot babasının baskısından sonra, onun beni el üstünde tutması ve müşfik davranışlarına kanarak evlenme kararı aldım. Bana ve aileme verdiği güzel hediyeler, iltifatlar ve zenginliği beni etkiledi. Üniversite planlarımı bir kenara bırakarak kısa bir süre içinde evlendik.

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*