Götünü okşuyor, sıkıyordum. Elimi tuttu ve göğüslerine götürdü, göğüslerini okşadım. Kafamı yukarı çekip memelerini ağzıma verdi. Memelerini emerken baldız hareketlenmeye başladı. Kollarını yukarı kaldırıp, koltuk altlarını bir bir emiyor, yalıyordum. Baldız da yarağımı eline aldı, yarağımın kafasını okşuyor, sıkıp bırakıp, 31 çeker gibi sıvazlıyordu.

“Hadiiii sok yarağını amcığıma, tadı nasıl? Levent adam gelmek üzeredir” dedim ama baldızın “Levent’in gelmeyeceğini söyledi.” şeklinde cevap vermesi beni endişelendirdi ve “Nolur bırak” diye yalvardım. Göğüslerimi daha cesurca okşamaya başladı. Birden ocağı kapattı ve beni belimden tutarak içeri Levent’in odasına sürüklemeye başladı. Devamlı “nolur bırak” diye yalvarıyordum. İçeride beni ikili koltuğun üstüne fırlattı ve üstüme abandı. Beni yalamaya çalışıyor, boynumu yalıyor ve arkamda bir abim olduğunu unutarak değiştirmeye başlamıştım.

Banyodan bornozla yatak odasına gelip odada giyiniyordum, kilotumu bornozu çıkarmadan alttan giyiyor ve sonrasında diğerlerini bornozu çıkararak giyiyordum. Bir gün annem ve babam bir yakınımızın düğünü için farklı şehre gitti ve abimle hafta sonu evde tek kalmıştık.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*