Yengemin yatak odası hemen yanımızdaydı. Biz sevişirken baldızım kapısını yavaşça açtı ve ben duydum ama sesi çok azdı. Karımın inlemeleri, istemeden de olsa yengemin duymasına neden oluyordu. Yengem inilti seslerini duyup hissetmek istiyordu. Biz orgazm olduktan sonra, eşim hemen tuvalete koştu. Ben de sadece külotla yengemin odasına gittim ve loş bir ışık altında baldızım bana bakarak elini külotunun içine sokarak dudağını yalıyordu.

Sonra başka bir adamla da vardım. O önümde diz çöküp beni oral olarak tatmin etmeye başladı. Daha sonra yerde 69 pozisyonuna geçtik ve sıkılmaya başladık. Biri arkamdan domalmış, diğeri de ağzıma veriyordu. Ben de yerde domaltıldım ve acayip zevk almaya başladım. Sonra Tanzu isimli adam yanıma geldi ve deliğimi eliyle açarak penisini sokmaya başladı. İlk başta acıttı ama sonra acı kayboldu ve bana muhteşem bir zevk yaşattı.

Masör, “Nereye boşalmak istersiniz?” diye sordu ve ben “Memelerime” dedim. Masör biraz yaklaştı ve memelerime boşalırken, biraz da karımın çenesine ve dudaklarına fışkırdı. Ben de eşimle öpüşerek onları yalamaya hazırlandım. Eşim oldukça şaşırdı ama asıl şaşıracağı şeyi biraz sonra yapacaktım. Masör Emre’nin penisindeki son damlaları sıvazlayarak karımın ağzına tuttum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*